Zaloguj się
Login:
Hasło:

Płyta wiórowa

Strona główna -> Lista wpisów -> Płyta wiórowa

Płyta wiórowa

Płyta wiórowa to powszechnie znany materiał konstrukcyjny, wykorzystywany na szeroką skalę w przemyśle meblarskim, ale też w budownictwie. Tworzony jest na bazie specjalnie przygotowanych wiór drzewnych. Są one sprasowane w połączeniu z elementem żywic, przy wykorzystaniu ciśnienia oraz wysokiej temperatury. Tworzone są płyty w różnych wymiarach, posiadające zróżnicowaną grubość. Na naszej stronie internetowej dowiesz się o płytach wiórowych znacznie więcej. Poznasz ich najczęstsze zastosowanie, dowiesz się też, czy jest to materiał trwały i solidny czy też niekoniecznie. Szczegółowo omawiamy wady, jak i zalety wynikające z zastosowania tego typu materiału. Porównujemy płytę wiórową do innych rodzajów płyt meblowych. W witrynie znajdziesz porady, artykuły i podpowiedzi. Z pewnością obecnych jest tu wiele przydatnych informacji, które mogą Cię zainteresować.  

Może zainteresują cię również...

Siłownik meblowy, czyli inaczej podnośnik to element, który umożliwia płynne i sprawne podnoszenie oraz opuszczanie drzwiczek meblowych. Dostępne są różne rodzaje siłowników.

Więcej: Siłowniki meblowe
Stół z litego drewna to solidny mebel, który sprawdzi się zarówno we wnętrzu jak też na zewnątrz - w ogrodzie lub tarasie. Drewno lite to materiał doskonałej jakości, idealny do produkcji różnych mebli. Stoł

Więcej: Stoły z litego drewna
Jakie meble będą najbardziej solidne? Zapraszamy do artykułu!

Więcej: Solidne meble
Własnoręcznie wykonane meble potrafią zachwycić niejedną osobę - sprawdźcie to w naszym artykule.

Więcej: Meble z palet